Каникулы

Министерство здравоохранения, Министерство образования и II национальный телеканал (ОНТ) подготовили ролик с элементарными правилами поведения для школьников во время весенних каникул.

Соблюдение этих простых правил является эффективной мерой профилактики против простудных и вирусных заболеваний.

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ “КАРЫСНЫЯ КАНІКУЛЫ” ў перыяд з 31.10.2022 па 07.11.2022

развернуть

№ п/п

Назва мерапрыемства

Клас

Час правядзення

 

Адказныя

                                    31 КАСТРЫЧНІКА,    ПАНЯДЗЕЛАК

 

1.     

Работа школьнага аздараўленчага лагера “Вясёлка”

1-6

8.30 – 16.00

Пуковіч Л.Л.

2.     

Паход “Роднымі сцежкамі”

 

7

11.00 – 15.00

Свішч Л.У.

3.     

Паход “Вёсачка мая”

8

11.00 – 15.00

Амельчанка Л.У.

4.     

Экскурсія “Па памятным мясцінам Малой радзімы”

9

11.00 – 14.00

Варабей М.М.

5.     

Экскурсія ў в. Выжлавічы “Мы памятаем”

6

11.00 – 14.00

Лукашэвіч В.М.

6.     

Заняткі ў аб’яднанні па інтарэсах “Танцавальная мазаіка”

2-4

12.00 – 12.45

Кахавец А.М.

7.     

Заняткі ў спартыўнай секцыі “Футбол”

3-9

11.00 – 12.40

Шульжык А.М.

1 ЛІСТАПАДА, АЎТОРАК

 

1.     

Работа школьнага аздараўленчага лагера “Вясёлка”

1-6

8.30 – 16.00

Пуковіч Л.Л.

2.     

Вучэбна-трэніровачны збор каманд КВН

 

8-11

Пачатак 10.30

Пікус А.А.

3.     

Заняткі ў аб’яднанні па інтарэсах “Творчасць без граніц”

 

4-6

11.00 – 11.45

Ішчык Н.С.

4.     

Заняткі ў аб’яднанні па інтарэсах “ЮІДР”

 

9-11

15.00 – 16.40

 Гетман А.В.

2 ЛІСТАПАДА, СЕРАДА

 

1.     

Работа школьнага аздараўленчага лагера “Вясёлка”

1-6

8.30 – 16.00

Пуковіч Л.Л.

2.     

Стварэнне мастацкай галерэі “Асенні вернісаж”

1-4

10.00 – 11.00

Кахавец А.М.,

Літвінка І.У.

3.     

Велапрагулка па ваколіцах в. Бярозавічы

 

5

11.00 – 12.00

Яромчык А.С.

4.     

Заняткі ў аб’яднанні па інтарэсах “Танцавальная мазаіка”

 

2-4

11.00 – 11.45

Кахавец А.М.

3 ЛІСТАПАДА, ЧАЦВЕР

 

1.     

Работа школьнага аздараўленчага лагера “Вясёлка”

1-6

8.30 – 16.00

Пуковіч Л.Л.

2.     

Прагулка-назіранне “Прыкметы восені”

1-2

11.00 -13.00

Кахавец А.М.

3.     

Экалагічная прагулка “Я і прырода”

3-4

11.00 – 13.00

Бурман Ж.У.,

 

4.     

Паход на возера Дуброўскае

 

11

12.00 – 15.00

Гетман А.В.

5.     

Заняткі ў аб’яднанні па інтарэсах “Валейбол”

8-11

15.00 – 16.40

Гетман А.В.

6.     

Заняткі ў аб’яднанні па інтарэсах “Чароўны свет рукадзелля”

 

6-9

11.00 – 12.40

Хрысцюк К.У.

4 ЛІСТАПАДА, ПЯТНІЦА

 

1.     

Работа школьнага аздараўленчага лагера “Вясёлка”

1-6

8.30 – 16.00

Пуковіч Л.Л.

2.     

Заняткі ў аб’яднанні па інтарэсах “Валейбол”

8-11

15.00 – 16.40

Гетман А.В.

5 ЛІСТАПАДА, СУБОТА

 

1.     

Работа школьнага аздараўленчага лагера “Вясёлка”

1-6

8.30 – 16.00

Пуковіч Л.Л.

2.     

Вучэбна-трэніровачныя зборы па тэхніцы турызма в ДУА «Пінскі раёны цэнтр турызму і краязнаўства дзяцей і моладзі»

8

Пачатак у 11.00

Кныш А.У.

3.     

Заняткі ў аб’яднанні па інтарэсах “ЮСП”

2-8

10.50 – 12.30

Гетман А.В.

4.     

Прагляд відэароліка “Памятныя мясціны маёй краіны”

1-4

10.00 – 11.00

Пікус А.А.

5.     

Спаборніцтвы па міні-футболу

4-9 кл

13.00 -14.00

Гетман А.В.

свернуть

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ ГРАМАДСКА-КАРЫСНАЙ ПРАЦЫ ў перыяд з 31.10.2022 па 07.11.2022

развернуть

Дні тыдня

 

Клас

Час правядзення

Настаунік

Панядзелак

 

9

9.00 – 9.45

9.55 – 10.40

Хрысцюк К.У.

7

 

11.00 – 11.45

Свішч Л.У.

6

 

11.00 – 11.45

Лукашэвіч В.М.

Аўторак

3

 

11.00 – 11.45

Бурман Ж.У.

5

 

11.00 – 11.45

Хрысцюк К.У.

8

 

10.00 – 10.45

Амельчанка Л.У.

Серада

 

4

 

11.00 – 11.45

Літвінка І.У.

свернуть

РАСКЛАД ЗАНЯТКАЎ У АБ’ЯДНАННЯХ ПА ІНТАРЭСАХ І СПАРТЫЎНЫХ СЕКЦЫЯХ на асенніх канікулах (31.10 -07.11.2022)

развернуть

 

Назва

Час правядзення

Месца правядзення

Клас

Адказны

ПАНЯДЗЕЛАК

1.

“Танцавальная мазаіка”

12.00 – 12.45

Актавая зала

2-4

Кахавец А.М.

2.

Футбол

11.00 – 12.40

Спартыўная зала

3-9

Шульжык А.М.

АЎТОРАК

1.

“Творчасць без граніц”

11.00 – 11.45

Кабінет пачатковай школы

4-6

Ішчык Н.С.

2.

“ЮІДР”

15.00 – 16.40

Кабінет інфарматыкі/ спартыўная зала

9-11

 Гетман А.В.

СЕРАДА

1.

“Танцавальная мазаіка”

11.00 – 11.45

Актавая зала

2-4

Кахавец А.М.

2.

“Турызм і спартыўнае арыентаванне”

11.00 – 12.40

Спартыўная зала/кабінет гісторыі

6-9

Кныш А.У.

ЧАЦВЕР

1.

“Валейбол”

15.00 – 16.40

Спартыўная зала/стадыён школы

8-11

Гетман А.В.

2

“Чароўны свет рукадзелля”

11.00 – 12.40

Кабінет працоўнага навучання

6-9

Хрысцюк К.У.

ПЯТНІЦА

1.

“Валейбол”

15.00 – 16.40

Спартыўная зала/стадыён школы

8-11

Гетман А.В.

СУБОТА

1.

Ю.С.П.

10.50 – 12.30

Спартыўная зала/

кабінет інфарматыкі

2-8

Гетман А.В.

 

 

свернуть

Рэжым работы аздараўленчага лагера "Вясёлка"

развернуть