График проведения информационных и классных часов

Графік правядзення інфармацыйных і класных гадзін на I паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

развернуть

 

Назва

Час правядзення

Месца правядзення

 

клас

Прозвішча настаўніка

АЎТОРАК

1

Класная гадзіна

13.50 –14.35

Кабінет замежных моў

10

Пешка А.В.

ЧАЦВЕР

1

 

 

ІНФАРМА

ЦЫЙНАЯ ГАДЗІНА

 

11.45 -12.00

Кабінет пачатковых класаў

1

Кахавец А.М.

2

12.55 –13.10

Кабінет пачатковых класаў

2

Бурман Ж.У.

3

13.50 –14.05

Кабінет пачатковых класаў

3

Літвінка І.У.

4

12.55 –13.10

Кабінет пачатковых класаў

4

Пуковіч Л.Л.

5

13.50 –14.35

Кабінет рускай мовы і літаратуры

5

Лукашэвіч В.М.

6

14.45 –15.30

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

6

Свішч Л.У.

7

Кабінет хіміі і біялогіі

7

Амельчанка Л.У.

8

Кабінет матэматыкі

8

Варабей М.М.

9

Кабінет гісторыі і геаграфіі

9

Кныш А.У.

10

Кабінет фізікі

11

Кандрацюк А.В.

11

14.55 –15.40

Кабінет замежных моў

10

Пешка А.В.

12

ІНФАРМА-

ЦЫЙНАЯ ГАДЗІНА

(чацверты чацвер месяца ў рамках  ШАГ)

14.45 –15.30

Кабінет матэматыкі

8

Варабей М.М.

13

Кабінет гісторыі і геаграфіі

9

Кныш А.У.

14

Кабінет замежных моў

10

Пешка А.В.

15

Кабінет фізікі

11

Кандрацюк А.В.

16

ЗАНЯТКІ ПА ГІСТОРЫІ ВАВ ( 1-ы і 3-і чацвер у рамках ШАГ)

14.45 –15.30

 

Кабінет гісторыі і геаграфіі

9

Кныш А.У.

ПЯТНІЦА

1

 

КЛАСНАЯ ГАДЗІНА

 

12.30 –13.15

Кабінет пачатковых класаў

1

Кахавец А.М.

2

12.55 –13.40

Кабінет пачатковых класаў

2

Бурман Ж.У.

3

13.50 –14.35

Кабінет пачатковых класаў

3

Літвінка І.У.

4

13.50 –14.35

Кабінет пачатковых класаў

4

Пуковіч Л.Л.

5

13.50 –14.35

Кабінет рускай мовы і літаратуры

5

Лукашэвіч В.М.

6

13.50 –14.35

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

6

Свішч Л.У.

7

14.45 –15.30

 

Кабінет хіміі і біялогіі

7

Амельчанка Л.У.

8

14.45 –15.30

 

Кабінет матэматыкі

8

Варабей М.М.

9

14.45 –15.30

 

Кабінет гісторыі і геаграфіі

9

Кныш А.У.

10

14.45 –15.30

 

Кабінет фізікі

11

Кандрацюк А.В.

11

КЛАСНАЯ ГАДЗІНА (апошняя пятніца месяца ў рамках ШАГ)

13.50 –14.35

Кабінет рускай мовы і літаратуры

5

Лукашэвіч В.М.

13.50 –14.35

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

6

Свішч Л.У.

14.45 –15.30

 

Кабінет хіміі і біялогіі

7

Амельчанка Л.У.

 

свернуть