Расписание занятий

Расклад вучэбных заняткаў на ІI паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года (1 - 4 кл)

развернуть

 

ур

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

Панядзелак

1

   бел. літ

чал. і свет

руск. літ

руск. літ

2

бел. мова

матэм

руск. мова

руск мова

3

ГЗС

ГЗС

матэм

англ.мова

 4

  выяўл. м.

руск. мова

ГЗС

ГЗС

5

 

 

АБЖ

пр. навуч

6

 

 

 

 

Аўторак

 

 

 

 

 

1

музыка

бел. літ

бел. мова

 бел. літ

2

матэм

матэм.

матэмат

англ. мова

3

бел. мова

ф.к ізд.

англ. мова

Матэ м

4

бел. літ

бел. мова

фк і здар

бел. мова

5

 

ОБЖ

бел.літ

музыка

серада

0

 

 

 

 

1

бел. мова

руск . літ.

руск. літ

руск літ

2

 фк і зд

матэм

матэм

матэм.

3

матэм

руск. мова

руск мова

руск мова

4

бел. літ

музыка

чал. і свет

фк. і здар

5

 

 

 выяўл. м

чал. і свет

 

 

чацвер

 

 

1

пр. навуч

ф.к. і зд.

руск мова

англ.мова

2

руск. мова

бел. мова

матэмат

матэм

3

матэмат

матэмат.

  ф.к і зд.

АБЖ

4

 

бел. лі т

англ. мова

 руск мова

5

 

 

пр. навуч

 

пятніца

 

0

 

 

 

 

1

фк. і зд.

руск. літ

анг. яз

бел. літ.

2

матэмат.

руск.мова

бел. мова

бел. мова

3

выяўл. м

прац. навуч.

бел. літ.

матэм.

4

чал. і свет

выяўл.  м.

музыка

ф.к. і зд.

свернуть

Расклад вучэбных заняткаў на ІI паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года (5 - 11 кл)

развернуть

 

ур

 

5 клас.

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Паня-дзе-лак

1

руск. літ

бел. літ

гістор. Бел.

геагра ф

б іялогія

  фк і зд

астран

2

руск. мова

геаграфія

матэм

фк. і здар

бел.літ

ням. мова

фізіка/хім

3

матэмат

руск. мова

пр.нав/ пр.н

бел. літ

геаграфія

б іялогія

матэмат

 4

англ. мова

матэмат

пр.нав/ пр.н

бел.мова

матэма т

 грамадазн

хім/фізіка

5

пр.нав/ пр.н

бел. мова

фізіка

Матэ м

сусв.гістор

хімі я

фк і зд

6

 

ГЗС

ГЗС

пр.нав/ пр.

ням. мова

чарчэнне

бел.літ

 

 

 

 

інф / -

ГЗС.      

 

 

Аўто-рак

 

 

 

 

 

 

 

хімія/-

1

ф.к і здар

руск. літ

сусв.гістор.

інф/-- ан.м

фізіка

бел. мова

біялогія

2

 сусв. гістор

руск. мова

геаграфія

 матэм

фк і зд

  бел. літ

фізіка/ -інф

3

чал. і свет

матэмат.

інфармат

руск. мова

матэмат

   фізіка

бел. мова

4

 матэмат.

анг. м/інф.

матэм

гістор бел

руск. літ  

геаграфі я

бел.літ

5

бел. мова

Інф./анг.м.

ням. мова

фізіка

руск. мова

матэм

сусв. гістор

6

бел  літ

ф.к. і здар

мастацтва

руск. літ

   -\   інф

 

ням./англ

 

 7

 

 

 

ням.\-

 

 

 

сера-да

0

 

 

 

 

 

 

 

1

англ. мова

бел. мова

матэмат

біялогія

руск. мова

сусв.гістор

інф\ -

2

руск мова

бел. літ

біялогія

хімія

ням.мова

інфармат

матэмат

3

АБЖ

сусв. гістор

фк і зд

ням./англ.м

хімія.

матэмат

руск. мова

4

   матэмат

мастацтва

ням. мова

матэм/

бел. мова

хімія.

руск. літ

5

сусв.гістор

матэм

руск. мова

бел. мова

матэмат

фк. і здар

ням./англ 38

6

 

-/ англ. м

руск. літ

ГЗС

грамадазн.

біялогія

 доп.п.

7

 

анг. м/ -

 

 

 

 

 

 

 

чац-вер

 

 

1

матэм

біялогія

ням. мова  

фізіка

гістор. Бел

руск літ

геаграфія

2

бел. мова

матэм

Матэм.

ням./англ

ф.к. і зд

руск. мова

хім/ фізіка

3

мастацтва

руск л ит

хімія

матэм/

  бел. літ

фізіка

ням.м./ англ

4

ГЗС

руск мова

біялогія

мастацтва

бел.мова

матэмат

фіз/ хімія

5

руск. мова

гістор.Бел.

бел. мова 

хімія

матэмат

ням. мова

ф.к.. і здар

6

руск. літ

 

бел. літ   

біялогія

ням. мова

48

матэмат

7

 

 

 

 

 

 

 

Пят-ніца

 

0

 

 

 

  

 

 

фізіка -

1

бел.мова

матэм

фізіка     

м атэм

 інф/- 

сусв.гістор

хімія-/ м.п

2

англ. мова

бел. мова       

  фк і здар

геаграфія

фізіка

допр.подр.

матэма т

3

матэмат

фк. і здар

бел. мова

руск мова

матэм

ням.мова

грамадазн.

4

фк і зд

анг. м/ пр.н

бел. літ

руск. літ  

 сусв.гістор

матэма т

біялогія

5

бел  літ

 пр.н/  анг.м.

м атэмат

ф.к.. і здар

біялогія

руск літ

гісторыя

6

 

пр.н/пр  н. 

руск мова

сусв. гіст

хімія.

ГЗС

ГЗС

7

 

 

 

 

пр.нав/ пр.

 

 

свернуть

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ ФАКУЛЬТАТЫВАЎ НА ІI ПАЎГОДДЗЕ 2020/2021 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

развернуть

                                                           ГРАФІК

                                           ПРАВЯДЗЕННЯ  ФАКУЛЬТАТЫВАЎ

 

 

Назва         факультатыва

 

Настаўнік

 

Клас

Час

правядзення

 

                                                                                                                                                                       Панядзелак

1.

Вытокі роднай мовы

 Бурман Ж.У.

1

12.40-13.15

2.

Вытокі роднай мовы

Літвінка І.У.

2

13.00-13.45

3.

Вытокі роднай мовы

Шпакоўская Ж.

3

14.00-14.45

4.

Вытокі роднай мовы

Кахавец  А.М.

4

14.00-14.45

5.

Дапытлівым аб таямніцах рэчыва

Амельчанка Л.У.

8

14.55-15.40

6.

Алгебра вучыць разважаць

Варабей М.М.

11

14.55-15.40

                                                                 Аўторак

1.

Ад Беларускай Савецкай Сацыялістычнай Рэспублікі да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця

 

Кныш А.У.

 

11

 

14.55-15.40

2.

Асновы сямейнага жыцця

Галоўка А.С.

10

14.00 –14.45

3

Паўтараем матэматыку

Варабей М.М.

   8

08.55 –09.40

 

                                                      Серада

1

“Мы пазнаем свет, ці Што? Навошта? Чаму?”

Літвінка І.У.

2

13.00-13.45

2.

Я, энергія і навакольнае асяроддзе

Шпакоўская Ж.

3

14.00-14.45

3.

Грані слова: ад гука да сказа

Свішч Л.У.

5

14.00-14.45

4.

Рашэнне тэкставых задач

Пуковіч Л.Л.

5

14.00-14.45

5.

Культура моўных зносін

Агеева М.В.

7

14.55-15.40

6

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбным прадмеце “Матэматыка”

 

Варабей М.М

 

9

 

14.55- 15.40

 

                                                        Чацвер

1.

Зялёныя школы

Амельчанка Л.У.

6

14.00 -14.45

2

“Мы пазнаем свет, ці Што? Навошта? Чаму?”

 Бурман Ж.У.

1

11.45 -12.20

свернуть

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ ГРАМАДСКА-КАРЫСНАЙ ПРАЦЫ Ў 3-11 КЛАСАХ на ІI паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

развернуть

Дні тыдня

Клас

Час правядзення

Прозвішча, імя настаўніка

 

 

 

Панядзелак

 

10

 

14.00 -14.45

 

 

Варабей Н.М.

 

11

 

14.50 – 15.35

15.45- 16.30

 

Варабей Н.М.

Аўторак

9

 

14.50 – 15.35

15.45- 16.30

 

Варабей Н.М.

 

 

 

       Серада

 

5

 

13.55 -14.40

 

 

Варабей Н.М.

7

 

14.50 – 15.35

 

Варабей Н.М.

 

8

 

 

15.45-16.30

 

Варабей Н.М.

 

 

 

Чацвер

 

3

 

14.50 -15.35

 

 

Кахавец А.М.

 

4

 

14.50 -15.35

 

 

Бурман Ж.У.

 

6

 

14.55 -15.40

 

 

Варабей Н.М.

 

10

 

15.45-16.30

 

 

Варабей Н.М.

свернуть