Министерство образования Республики Беларусь
Отдел по образованию Пинского районного исполнительного комитета
Государственное учреждение образования
«Березовичская средняя школа» Пинского района
р а с к л а д у р о к а ў
2023/2024 навучальны год
|
№ ур |
1 клас |
2 клас |
3 клас |
4 клас |
|
5 клас. |
6 клас |
7 клас |
8 клас |
9 клас |
10 клас |
11 клас |
|||||
панядзелак |
1 |
бел. літ |
руск.літ |
руск.мова |
руск літ |
1 |
мастацтва |
сусв. гістор |
бел. літ |
англ. м. |
руск. літ |
чарчэнне |
біял*/ інф |
|||||
2 |
бел. мова |
фк і здар |
фк і здар |
руск мова |
2 |
англ. мова |
ГЗС |
бел. мова |
матэмат |
руск. мова |
геаграф |
фіз*/ гіст*/інф |
||||||
3 |
фк і зд |
руск. мова |
матэм |
англ. мова |
3 |
пр.н/пр. н |
бел. літ |
матэмат |
хімія |
геаграфія |
фізіка |
матэмат |
||||||
4 |
выяўл. м. |
чал. і свет |
руск.літ |
ф.к.. і здар |
4 |
матэмат. |
бел. мова |
фізіка |
бел.мова |
фк.і здар. |
матэмат |
руск мова |
||||||
5 |
|
|
|
пр. навуч |
5 |
чал. і свет |
матэмат. |
пр.н/ пр.н. |
мастацтва |
матэм |
хімія |
руск літ. |
||||||
6 |
|
|
|
|
6 |
|
геаграфія |
пр.н/ пр.н. |
ГЗС |
сусв.гістор |
|
хімія*/інф. |
||||||
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
ГЗС |
||||||
аўторак |
1 |
бел. літ. |
бел. літ. |
бел. літ. |
бел. літ |
1 |
руск. мова |
біялогія |
геаграфія |
фізіка |
ГЗС |
бел.літ. |
ням. м/ англ.м |
|||||
2 |
матэм. |
матэм. |
матэмат. |
матэм . |
2 |
ф.к і здар. |
бел. мова |
англ. мова |
геаграфія |
матэмат. |
бел. мова |
фіз*/ хімія |
||||||
3 |
бел. мова |
бел. мова |
бел. мова |
бел. мова |
3 |
матэмат. |
бел. літ. |
ф.к і здар |
матэмат. |
англ.м. |
ням.мова |
хімія* /фізіка |
||||||
4 |
прац. навуч |
АБЖ |
англ. мова |
выяўл. м-ва |
4 |
АБЖ |
матэмат. |
хімія |
руск. мова |
гіст. белар. |
ф.к.. і здар |
матэмат. |
||||||
5 |
|
музыка |
музыка |
англ. мова |
5 |
сусв. гістор. |
ф.к. і здар |
матэмат |
руск. літ |
біялогія |
матэмат. |
астраномія |
||||||
6 |
|
|
|
|
6 |
руск. літ. |
англ. м. |
сусв. гістор. |
біялогія |
фізіка |
інфармат. |
ф.к. і здар. |
||||||
7 |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
ф.к. і зд |
грамадазн. |
|
|
||||||
серада |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
1 |
бел. літ |
руск. мова |
руск літ |
чал. і свет |
1 |
бел літ |
матэмат |
гістор. Бел. |
хімія |
англ.мова |
руск. літ |
матэмат. |
||||||
2 |
матэм |
матэмат |
матэмат |
матэмат. |
2 |
бел. мова |
руск мова |
матэмат |
матэмат. |
хімія |
Біялогія |
ням. м/ англ. |
||||||
3 |
бел. мова |
руск . літ. |
руск. мова |
ф.к. і здар |
3 |
сусв.гістор |
руск літ. |
інфарм |
анг. мова |
бел. м |
ням.мова |
біялог*/біялог |
||||||
4 |
ГЗС |
фк і здар |
фк і здар |
руск мова |
4 |
матэмат. |
англ.мова |
біялогія |
гіст. Белар |
бел. літ |
матэмат |
руск. мова |
||||||
5 |
|
|
чал. і свет |
руск літ |
5 |
англ. мова |
інфармат. |
руск. м/ |
бел. мова |
матэмат. |
ДП /МП |
сусв.гіст |
||||||
6 |
|
|
|
|
6 |
|
|
руск.літ |
бел. літ |
сусв. гіст. |
|
ДП /МП |
||||||
7 |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
гістор.Б*/- |
||||||
чацвер
|
1 |
руск. мова |
бел. лі т. |
руск мова |
бел. літ |
1 |
матэмат |
руск. мова |
бел. літ |
руск. літ |
фізіка\ |
ГЗС |
гіст.Б*/хімія* |
|||||
2 |
матэмат |
матэмат. |
матэмат. |
матэмат. |
2 |
ф.к і здар |
анг . мова |
бел. мова |
руск мова |
пр.н \інф . |
сусв. гіст |
Фіз*/ хімія |
||||||
3 |
музыка |
бел. мова |
англ.мова |
бел мова |
3 |
бел.мова |
гістор. бел. |
біялогія |
фізік а |
пр. н.\ інф . |
хімія |
фк і зд |
||||||
4 |
|
прац. навуч |
прац. навуч |
АБЖ |
4 |
руск. мова |
матэм |
ГЗС |
сусв.гіст |
англ.м. |
руск. мова |
. бел.мова |
||||||
5 |
|
|
АБЖ |
|
5 |
руск. літ. |
пр.н/ пр.н |
англ. мова |
ф.к і здар |
матэмат |
руск лит |
бел. лит |
||||||
6 |
|
|
|
|
6 |
|
пр.н/ пр. |
матэмат |
матэмат. |
бел. літ |
грамадазн. |
біял*/ біялог |
||||||
7 |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
||||||
пятніца
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
фізіка* |
|||||
1 |
выяўл. м |
выяўл. м. |
выяўл. м. |
ГЗС |
1 |
бел літ |
руск. літ |
фк і здар |
геаграфія. |
хімія |
фізіка |
грамадазн. |
||||||
2 |
матэмат |
руск мова |
бел. літ |
англ.мова |
2 |
бел.мова |
руск. мова |
матэмат |
біялогія |
матэмат. |
фк і зд |
геаграфія |
||||||
3 |
ф.к. і здар |
матэмат |
бел. мова |
матэмат. |
3 |
англ. мова |
матэмат |
мастацтва |
. матэмат |
руск. м. |
бел. мова |
хім*/фізіка |
||||||
4 |
чал. і свет |
ГЗС |
ГЗС |
руск. мова |
4 |
матэмат |
бел. мова |
фізіка |
анг. м |
ф.к. і зд |
матэмат |
біялог*/гіст.Б. |
|
|||||
5 |
|
|
англ.мова |
музыка |
5 |
руск мова |
ф.к. і здар. |
руск мова |
Інф./пр.нд |
бел. м. |
гістор. Б. |
матэмат. |
||||||
6 |
|
|
|
|
6 |
.ГЗС |
мастацтва |
англ. м.ова |
пр.н./інф |
біялогія |
біялогія |
бел.літ . |
||||||
7 |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
свернуть
№ |
Назва |
Час правядзення |
Месца правядзення |
Клас |
Прозвішча настаўніка |
ЧАЦВЕР |
|||||
1 |
ІНФАРМАЦЫЙНАЯ ГАДЗІНА
|
12.30 – 12.45 |
Кабінет пачатковых класаў |
1 |
Літвінка І.У. |
2 |
12.55 -13.10 |
Кабінет пачатковых класаў |
2 |
Ішчык Н.С. |
|
3 |
13.50 – 14.05 |
Кабінет пачатковых класаў |
3 |
Кахавец А.М. |
|
4 |
12.55 –13.10 |
Кабінет пачатковых класаў |
4 |
Бурман Ж.У. |
|
5 |
13.50 – 14.35 |
Кабінет фізікі |
5 |
Чугай Н.І. |
|
6 |
14.50 –15.35 |
Кабінет замежных моў |
6 |
Яромчык А.С. |
|
7 |
Кабінет рускай мовы і літаратуры |
7 |
Лукашэвіч В.М. |
||
8 |
Кабінет беларускай мовы і літаратуры |
8 |
Свішч Л.У. |
||
9 |
Кабінет хіміі і біялогіі |
9 |
Амельчанка Л.У. |
||
10 |
Кабінет матэматыкі |
10 |
Варабей М.М. |
||
11 |
Кабінет гісторыі і геаграфіі |
11 |
Кныш А.У. |
||
12 |
ІНФАРМА ЦЫЙНАЯ ГАДЗІНА (чацверты чацвер месяца ў рамках ШАГ) |
14.50 –15.35 |
Кабінет беларускай мовы і літаратуры |
8 |
Свішч Л.У. |
Кабінет хіміі і біялогіі |
9 |
Амельчанка Л.У. |
|||
Кабінет матэматыкі |
10 |
Варабей М.М. |
|||
Кабінет гісторыі і геаграфіі |
11 |
Кныш А.У. |
|||
ПЯТНІЦА |
|||||
1 |
КЛАСНАЯ ГАДЗІНА
|
12.30 – 13.05 |
Кабінет пачатковых класаў |
1 |
Літвінка І.У. |
2 |
12.55 –13.40 |
Кабінет пачатковых класаў |
2 |
Ішчык Н.С. |
|
3 |
13.50 – 14.35 |
Кабінет пачатковых класаў |
3 |
Кахавец А.М. |
|
4 |
Кабінет пачатковых класаў |
4 |
Бурман Ж.У. |
||
5 |
14.50 – 15.35 |
Кабінет фізікі |
5 |
Чугай Н.І. |
|
6 |
Кабінет замежных моў |
6 |
Яромчык А.С. |
||
7 |
Кабінет рускай мовы і літаратуры |
7 |
Лукашэвіч В.М. |
||
8 |
Кабінет беларускай мовы і літаратуры |
8 |
Свішч Л.У. |
||
9 |
Кабінет хіміі і біялогіі |
9 |
Амельчанка Л.У. |
||
10 |
Кабінет матэматыкі |
10 |
Варабей М.М. |
||
11 |
Кабінет гісторыі і геаграфіі |
11 |
Кныш А.У. |
||
12 |
КЛАСНАЯ ГАДЗІНА (апошняя пятніца месяца ў рамках ШАГ) |
14.50 – 15.35 |
Кабінет фізікі |
5 |
Чугай Н.І. |
Кабінет замежных моў |
6 |
Яромчык А.С. |
|||
Кабінет рускай мовы і літаратуры |
7 |
Лукашэвіч В.М. |
|
Назва факультатыва |
Настаўнік |
Клас |
Час правядзення |
|
Панядзелак |
|||
1 |
Вытокі роднай мовы |
Літвінка І.У. |
1 |
12.40 – 13.15 |
2 |
Вытокі роднай мовы |
Кахавец А.М. |
3 |
13.00 –13.45 |
3 |
Вытокі роднай мовы |
Бурман Ж.У. |
4 |
14.00 – 14.45 |
4 |
Кладовая слов русского языка |
Чугай Н.І. |
5 |
14.00 – 14.45 |
5 |
Будучае пачынаецца сёння |
Лукашэвіч В.М |
7 |
14.55 – 15.40 |
6 |
Гэты няпросты сказ |
Свішч Л.У. |
8 |
14.55 – 15.40 |
7 |
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны) |
Кныш А.У. |
9 |
14.55 – 15.40 |
|
Аўторак |
|||
1 |
Паўтараем хімію |
Амельчанка Л.У. |
11 |
14.55 – 15.40 |
|
Серада |
|||
1 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
Хрысцюк К.У. |
6 |
14.00 – 14.45 |
2. |
Фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека |
Амельчанка Л.У. |
9 |
08.05 – 08.50 |
3 |
Асновы сучаснага этыкету |
Галоўка А.С. |
10 |
14.00 – 14.45 |
Чацвер |
||||
1 |
Мы пазнаем свет, ці што? Навошта, Чаму? |
Літвінка І.У. |
1 |
11.45 – 12.20 |
2 |
Правілы ў маім жыцці |
Бурман Ж.У. |
4 |
13.50 – 14.35 |
|
Субота |
|||
1 |
Уводзіны ў педагагічную прафесію |
Галоўка А.С. |
11 |
09.00 – 10.40 |
2 |
Секреты синтаксиса и пунктуации |
Лукашэвіч В.М |
9 |
09.00 – 09.45 |
свернуть
Дні тыдня
|
Клас |
Час правядзення |
Настаунік |
Панядзелак
|
6 |
15.05 – 15.50 |
Хрысцюк К.У |
Серада |
3
|
14.10 – 14.55 |
Кахавец А.М. |
4
|
14.10 – 14.55 |
Бурман Ж.В. |
|
7 |
15.05 – 15.50
|
Лукашэвіч В.М. |
|
8 |
15.05 – 15.50
|
Хрысцюк К.У. |
|
Чацвер |
5
|
15.05 – 15.50
|
Хрысцюк К.У. |
Субота |
9 |
11.00 –11.45 11.55 – 12.40
|
Хрысцюк К.У. |
свернуть