Каникулы

Весенне каникулы


Весенние каникулы в 2018/2019 учебном году начинаются 25 марта 2019 года и заканчиваются 30 марта 2019 года. Первый учебный день четвёртой четверти -  1 апреля.

Для учащихся пройдёт большое количество различных мероприятий:  экскурсии, конкурсы, соревнования и т.д.

Во время каникул продолжат свою работу объединения по интересам. 

 

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ ГРАМАДСКА-КАРЫСНАЙ ПРАЦЫ Ў 3-11 КЛАСАХ з 25.03.2019 па 30.03.2019

развернуть

Дата

Клас

Час правядзення

Настаўнік

 

27.03.2019

8

10.00 – 10.45

 

Варабей Н. М.

10

11.00 – 11.45

9

12.00 – 12.45

12.55 – 13.40

 

28.03.2019

7

09.10 – 09.55

 

Варабей Н. М.

5

10.00 – 10.45

6

10.55 – 11.40

11

11.50 – 12.35

12.45 – 13.30

29.03.2019

3

11.00 – 11.45

Бурман Ж. У.

4

Літвінка І. У.

 

свернуть

План правядзення вясенніх канікул

развернуть

 

 

Мерапрыемствы

 

Класы

Месца правядзення

 

Час

 

Адказны

1

Рэйд “Сям’я”, “Падлетак”

1-11

в. Бярозавічы

в. Выжлавічы

в.Новы Дварэц

25.03-30.03

Класныя кіраўнікі, педагог сацыяльны

25  сакавіка, панядзелак

1

Работа спартыўнай залы

1-11

Спартыўная зала

9.00-16.00

Колб М. І.

2

Вучэбна-трэніровачная група пачатковай падрыхтоўкі (ВТГПП) “Лёгкая атлетыка”

 

3,4

 

Спартыўная зала

 

15.20 – 16.50

 

Колб М. І.

26 сакавіка, аўторак

1

Работа камп'ютарнага класа

1-11

Кабінет інфарматыкі

10.00-15.00

Уласавец А. С.

2

Удзел у раённай алімпіядзе па: матэматыцы,

біялогіі,

па прававым ведам

 

5,6

7,

10

 

Пінкавіцкая СШ

 

Ад’езд у 09.20

 

Кныш А. У.

3

Работа спартыўнай залы

1-11

Спартыўная зала

9.00-15.20

Колб М. І.

4

Спаборніцтвы па мініфутболу

6-11

Спартыўная зала

11.00 – 12.00

Колб М. І.

5

ВТГПП “Тэніс”

4-6

Спартыўная зала

13.00 – 14.30

Колб М. І.

 

27 сакавіка, серада

1

Экскурсія ў Брэсцкая крэпасць-герой

5-7

г. Брэст

Ад’езд у 7.00

Чугай Н. І.,

Кныш А. У.

2

Удзел у раённай алімпіядзе па: матэматыцы,

беларускай мове;

здаровы лад жыцця

турніру юных філолагаў

 

3-4

3-4

8,10

7

 

Пінкавіцкая СШ

 

Купяцічская СШ

 

 

Ад’езд у 09.20

 

 

Лукашэвіч В. М.

3

Удзел у раённым клубе “Новае пакаленне”

8

Парахонская СШ

Ад’езд у 9.30

Казубоўскі І. М.

4

Работа камп'ютарнага класа

1-11

Кабінет інфарматыкі

10.00-15.00

Уласавец А. С.

5

Экскурсія ў музей Якуба Коласа і музей піянерская славы

1-4

В. Пінкавічы

Ад’езд у 10.20

Бурман Ж. У.

Літвінка І. У.

28  сакавіка, чацвер

1

Экскурсія ва УК “Музей Беларускага Палесся”

8,9

Г. Пінск

09.00-15.00

Ліпская І. М., Лукашэвіч В. М.

2

Экскурсія на прадпрыемства “Палескі майстар”

1-4

в. Бярозавічы

11.00-12.00

Кахавец А. М.

Шпакоўская Ж. С.

3

Заняткі ў аб’яднанні па інтарэсах “Танцавальная мазаіка”

1,2,4

Актавая зала

09.10 -10.50

Кахавец А. М.

4

ВТГПП “Лёгкая атлетыка”

3,4

Спартыўная зала

13.50-15.20

 

Колб М. І.

5

Заняткі ў аб’яднанні па інтарэсах “Турызм і спартыўнае арыентаванне”

5-11

Спартыўная зала

14.30-16.10

Кныш А. У.

29  сакавіка, пятніца

1

Работа спартыўнай залы

1-11

Спартыўная зала

9.00-15.00

Колб М. І.

 

2

Работа камп'ютарнага класа

1-11

Кабінет інфарматыкі

10.00-15.00

Уласавец А. С.

3

Матэматычная гульня “Хто жадае атрымаць 10 балаў”

10-11

Кабінет матэматыкі

10.00 – 10.45

Варабей М. М.

4

Паход в. Бярозавічы – былыя сядзібы польскіх асаднікаў – вялікае балота

10-11

 

Адыход у 11.00

Амельчанка Л. У.

5

Вучэбна-трэніровачная група пачатковай падрыхтоўкі “Тэніс”

4-6

 

Спартыўная зала

13.00 – 14.30

 

Колб М. І.

 

30 сакавіка, субота

1

Работа спартыўнай залы

1-11

Спартыўная зала

9.00-15.00

Колб М. І.

 

2

ВТГПП “Тэніс”

4-6

Спартыўная зала

09.00 – 10.30

Колб М. І.

3

Удзел у раённым Дні прафарыентацыі

9-11

Пінкавіцкая СШ

Ад’езд у 09.30

Лукашэвіч В. М.

Варабей М. М.

4

Юны інфарматык

2-5

Кабінет інфарматыкі

10.00 – 11.40

Уласавец

А. С.

5

Гульня “Следапыт”

1-4

Школьны двор

11.00-12.45

Пікус А. А.

6

ЮВП

7-8

Школьны двор

10.35 - 12.15

 Колб М. І.

7

ВТГПП “Лёгкая атлетыка”

 

3,4

Спартыўная зала

 

12.20 – 13.50

 

Колб М. І.

8

Фантазіі з дрэва

5-8

Майстэрня

12.20 – 14.00

 Уласавец

 А. С.

У плане магчымы змяненні.

 

УВАГА!

Заняткі  вучэбна-трэніровачнай групы пачатковай падрыхтоўкі “Лёгкая атлетыка” пераносяцца з   28 сакавіка  на 29 сакавіка (пачатак у 11.00).

 

Намеснік дырэктара па ВВР                 Т. Ф. Кныш

свернуть